Renowacja nagrobków

Czyszczenie nagrobków

Odnawiamy nagrobki, grobowce i pomniki.
Kamień czyszczony jest mechanicznie, co pozwala wydobyć blask nawet z bardzo starego nagrobka, a następnie pokrywany jest specjalnym lakierem, przez co kamień jest gładszy, a jednocześnie nie brudzi się i jest odporny na warunki atmosferyczne.

Cena: od 250 zł.

czyszczenie nagrobków (zdjęcia 'przed' i 'po')

Podnoszenie pomników

Bardzo częstym zdarzeniem losowym na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie jest zapadnięcie się nagrobka. Aby temu przeciwdziałać stosuje się dłuższe podkłady betonowe. Ale jeśli nagrobek już się zapadł nie polecamy Państwu jego samodzielnego podnoszenia. Osoba niedoświadczona może spowodować poważne szkody a nawet całkowicie zniszczyć pomnik.

Nasi pracownicy mają kilkunastoletnie doświadczenie przy montażu nagrobków, co daje gwarancję fachowego ustawienia na nowo nagrobka we właściwym położeniu. A jeśli jakikolwiek element ulegnie uszkodzeniu – to my ponosimy ryzyko, Państwo płacą jedynie za wykonana usługę a nie za wymienione elementy.

Poprawianie napisów

Oferujemy odnawianie wszelkiego rodzaju napisów - oczyszczamy tablice nagrobne i malujemy je na nowo. Nekrolog wygląda wtedy jak nowy. Oferujemy również demontaż płyt nagrobnych, ponowne kucie napisów i montaż powrotny.